Tworzenie stron WWW

Odpowiednio przygotowana, nowoczesna strona internetowa to większe zainteresowanie Twoją usługą.
Twoja internetowa wizytówka musi być dobrze przemyślana i prawidłowo zbudowana, aby mogła zwiększyć ilość wpływających zapytań od klientów.

W naszej ofercie znajdziesz pakiety na każdą kieszeń!

Podstawowy jest tanim rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć swój własny, spersonalizowany zakątek Internetu. Urządzamy go na podstawie dostarczonych materiałów, np. logo i ulotki. Przewiduje stworzenie 3 podstron. W cenie domena, hosting i panel zarządzania + roczne wsparcie.

Polecany to nowoczesna strona internetowa, która w wyczerpujący sposób pomoże poznać Twoim klientom usługę i jej jakość! Przewidujemy w nim stworzenie do 10 podstron, skonfigurowanie certyfikatu SSL, integracji z Google Analytics oraz zapewniamy responsywność witryny. W cenie domena, hosting i panel zarządzania + roczne wsparcie.

Premium jest pakietem dla przedsiębiorców opierających swoją działalność na transakcjach internetowych z dodatkowymi wymaganiami, które wyceniamy indywidualnie.

Nasze przykładowe realizacje:

Gotowy rozpocząć z nami przygodę?

Za nami stoją lata doświadczeń, realizacji i sprawdzonych specjalistów.
Ty jesteś specjalistą w swojej branży, a my w swojej.
Wiemy, też że zadowolenie jest najlepszą miarą sukcesu!

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.    Jak używamy Ciasteczek    Jak wyłączyć ciasteczka
ROZUMIEM